Ani-One, "Megalobox" Animesini YouTube’da Yayımlıyor

Ani-One, Megalobox Animesini YouTube ‘da Yayımlıyor

Kanal yeni bölümleri her gün saat 18:00’da yayımlayacak.
Hong Kong içerik üreticisi, MediaLink Eğlence Şirketi’nin Ani-One YouTube kanalında her Cumartesi Megalobox televizyon animesini yayımlamaya başladı. Kanal her gün saat 18:00’da bölüm yayımlayacak.
Anime Hindistan ve Hong Kong’un yanı sıra Bangladeş, Burma, Butan, Brunei, Endonezya, Filipinler, Kamboçya, Laos, Makao, Malezya, Maldivler, Moğolistan, Nepal, Pakistan, Singapur, Tayland, Tayvan ve Vietnam’da da yayımlanıyor.
Megalo Box 10 45 - AnimeHaber
Ani-One, "Megalobox" Animesini YouTube'da Yayımlıyor - AnimeHaber
Toplamda 13 bölüme sahip olan anime, 2018 yılının Nisan ayında TBS’de gösterime girmişti. Yeni animeden kesitler içeren televizyon programı, Japonya’da DVD olarak alıcıya sunulmuştu. Haziran ayında Viz Medya animeyi lisanslayıp DVD olarak yayımladı.
Anime, Ikki Kajiwara (takma adıyla Asao Takamori) ve Tetsuya Chiba’nın Ashita Joe mangasının 50. yıl dönümünü kutluyor dahası orijinal bir hikayeye ev sahipliği yapıyor. Bu yepyeni hikayede JD (Junk Dog) adlı adam, hayata tutunabilmek için merdiven altı ringde şikeli boks maçlarına katılıyor. Bugün ringe yeniden katıldığında tanınmış birisiyle karşılaşıyor. JD, her şeyini riske atan bir meydan okumaya girmek istiyor.
AAAABfYFco7W7FBrzxV9JvKcIy1mrflol EYWJPr0 95bm gkNYpNFSIUc 1z iSs99Rek3ZgvVnzTG83PD84uAYisRtCzcP - AnimeHaber
Ani-One, "Megalobox" Animesini YouTube'da Yayımlıyor - AnimeHaber
You Moriyama (Master Keaton ve Lupin III: Mine Fujiko To Lu Onna’nın animasyon yönetmeni, Kabaneri of the Iron Fortress ve Attack on Titan’ın konsept tasarımcısı) TMS Eğlence Şirketi’nde seriyi yönetmekle kalmayıp kavramsal tasarımdan da sorumluydu. Katsuhiko Manabe (Shin Kyūseishu Densetsu Hokuto no Ken: Raoh-den Gekitō no Shō, Shin Kyūseishu Densetsu Hokuto no Ken: Raoh-den Junai no Shō) ve Kensaku Kojima (Shinya Shokudō serisinin live-action olarak uyarlaması) senaryoları gözden geçirip yazdı ve mabanua (Sakamichi no Apollon) da müziği besteledi.
Devam animesi olan Megalobox 2: Nomad 4 Nisan’da ön gösterime girecek.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

ANN

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

kaguya2 1024x653 1 - AnimeHaber

Aka Akasaka, Hinatazaka46 Üyeleri ile 3 Bölüm Manga Kaleme Alıyor

AAAABZ JMVzWgCB3BbBe9qZ8oyI0tD6TIXg9See2Xbg0EhMD1lNCy676H8Znj4fmK1UDGcGWxqP4zmoQXyguYDF1Q 0dx59L - AnimeHaber

Screen Anime, 25 Mart-25 Nisan tarihleri arasında yayınlayacağı animelerin listesini duyurdu