En Havalı 4 Kızıl Saçlı Anime Kızı

En Havalı 4 Kızıl Saçlı Anime Kızı!

Kızıl saç hayranları için, karşınızda şahsımca listelenmiş, en havalı, en güçlü ve en sevilen red head anime kızları!

1- Makise Kurisu (Steins;Gate)

Kurisu, veya Okabe’nin deyimiyle Kurisutina, Steins Gate isimli, 2011 tarihli bilim-kurgu animesinin ana karakterlerinden biridir. Bu kızımız, ister zekası, ister kızıl saçları ile gönülleri fethetmiş olacak ki, My Anime List karakter sıralamasında 13. sırada yer alıyor.

344634 - AnimeHaber

2- Shana (Shakugan no Shana)

Shakugan no Shana’nın ana karakteri Shana, loli görünümünde, alevden kızıl saçları ile My Anime List’te 154. sıradadır. Güçlü ve cesur bir karakter olmasına karşın, tsundere yapısıyla bazen sinir bozucu olabiliyor.

117477 - AnimeHaber

3- Kallen Stadtfeld (Code Geass)

Code Geass: Hangyaku no Lelouch isimli başyapıtın ana karakterlerinden olan Kallen Stadtfeld, Zero’ya ve görevine olan sadakatiyle gönüllere girdi. Suzaku’nun yegane düşmanı, Britanyalılar’ın korkulu rüyası, Kara Şövalyelerin lideri Kallen Stadtfeld.

73230 - AnimeHaber

4- Rias Gremory (High School DxD)

99 58 90 Vücudu, fes rengi saçları ve cesur, atılgan, zeki kişiliği, onu yalnızca ülkemizde en çok sevilen dişi anime karakteri yapmakla kalmıyor, My Anime List’te de 80. sıranın sahibi yapıyor. Animeyi henüz izlememişler ve izlemek isteyenler için, animenin ecchi kategorisinde olduğunu hatırlatmakta fayda var OwO.

229931 - AnimeHaber

Yazımın sonuna geldik. Burada adı geçen tüm animeleri izlemenizi tavsiye ediyor, gelecek makalede sizinle tekrar görüşmeyi umuyorum!

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

Avatar of Quizzy Usta

Yazar Quizzy

Onaylanmış Üyeİçerik ÜreticisiYılın Üyesi

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

thumb 1920 88890 - AnimeHaber

Müzikten Anlayanlar İçin En Kaliteli 8 Anime Ending Müziği!

607486 - AnimeHaber

En Sevimli 5 Beyaz Saçlı Anime Kızı