‘’Ijiranaide, Nagatoro-san’’ animesinin 2. sezonunun çıkacağı duyuruldu !

‘’Ijiranaide, Nagatoro-san’’ animesinin 2. sezonunun çıkacağı duyuruldu !

Yapılan duyuruda çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi verilmemesine karşın yeni sezonun duyurusu ile ilgili bir görsel paylaşıldı.

Paylaşılan görsel:

FCYNSmJVIAEu8ZO - AnimeHaber


-Animenin Konusu-

Sakurai Liseye giden Hayase Nagatoro, boş zamanlarını tek bir şey yaparak geçirmeyi seviyor, o da Senpai’sine zorbalık yapmak! Nagatoro ve arkadaşları, utangaç Senpai’lerinin gelecek vadeden çizimlerine rastladıktan sonra, ona acımasızca zorbalık etmekten zevk alırlar. Nagatoro, bu zalim oyuna devam etmeye karar verir ve Senpai’sini her gün ziyaret ederek, onu o sırada canının istediği herhangi bir şeyi yapmaya zorlar. Özellikle de bundan rahatsız olacaksa. Nagatoro’nun bunu yapmasından biraz hoşlanan, biraz da korkan Senpai’nin sevdiği şeyler, hobileri, görünüşü hatta kişiliği bile Nagatoro’nun eğleneceği tuhaflıklarda kullanılır. Zaman geçtikçe Senpai, Nagatoro’nun varlığından aslında rahatsız olmadığını fark eder ve aralarında, birinin diğerinin yaptıklarına sabırla katlandığı zorlu bir arkadaşlık oluşur.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha hızlı öğrenebilir ve Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalabilirsiniz. Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

-Kaynaklar-

Nagatoro-san twitter

Nagatoro-san resmi internet sitesi

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition - AnimeHaber

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Satış Fiyatı ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Evangelion 1.0 banner 2 - AnimeHaber

Rebuild Of Evangelion: 1.0