'Maō Gakuin no Futekigōsha' Animesi İçin Tarih Verildi!

Geçtiğimiz sene yani 2019 yılının ekim ayında ‘Maō Gakuin no Futekigōsha’ light noveli için anime uyarlaması geleceği duyurulmuştu. İlk duyuru yapıldığında ana karakterin hikayesi kısa ve net şekilde duyuru yazısında gösterilmişti. Şuanda bulunduğumuz ocak ayında yapımcılar hem animede olacak ana karakterlerin çizim detayını, ana karakterlerin hikayelerini, karakterleri seslendirecek oyuncuları ve çıkış tarihini açıkladı.

-Seslendirmenler, Çizimleri ve Hikayeleri-

Screenshot 1 - AnimeHaber

Tatsuhisa Suzuki  => Anos Voldigoad

Anos Voldigoad, bir zamanlar cesur ama sakin, kendi gücüne güvenen efsanevi Zalim Demon Lord’un şu andaki formu. Mevcut çağda, büyülü gücü artık ölçülemiyor ve “uyumsuz” olarak kabul edilir.

Screenshot 4 - AnimeHaber

Tomori Kusunoki => Misha Necron

Aivis Necron soyundan gelen bir kız olan Misha Necron. Şeytan İmparatorluk Konseyi’nin tüm şeytanları yöneten yedi üyesinden biri. Sasha’nın küçük ikiz kız kardeşi, ancak etrafındakiler tarafndan dışlanıyor.

Screenshot 5 - AnimeHaber

Yuko Natsuyoshi => Sasha Necron

Sasha Necron, Misha’nın büyük ikiz kardeşi Necron olmak için 16’ncı sırada bulunuyor. Yaratılışa büyük yıkıma yok açabilecek ”Kıyım’ın Büyülü Gözleri” adına bir güce sahip, ayrıca ‘Kıyım Büyücüsü’ lakabına sahip.

-Yapımcı Kadro-

Shin Oonuma => Baş Yönetmen

Masafumi Tamura => Yardımcı Yönetmen

Mirai Minato => Yardımcı Yönetmen

Kazuyuki Yamayoshi => Karakter Dizaynı

Yoshinori Shizuma => Animasyon Adaptörü

Ryousuke Naya =>  Ses Yönetmeni

SILVER LINK => Yapımcı Stüdyo

-O zaman Anime ne Zaman Çıkış Yapacak ?-

2020 yılının nisan ayında prömiyerini yapması beklenildiğini SILVER LINK stüdyosu tarafından açıklandı. Tam tarih verilseydi yüksek ihtimal ile nisan ayının 2.haftasında çıkacağını söyleyebilirim.

-Özet-

Yıkıcı gücüne ve iştihamına rağmen, iblis kral bile bazen tüm kan ve kaostan yoruluyor! Anoth daha huzurlu bir yaşam umuduyla reenkarne oldu. 2.000 yıl sonra torunları ile eski kalesinde okula gidiyor. Ancak bulunduğu çağda sihir gücü eskiden bulunduğu zamanla aynı değildi. 2.000 yıl sonra olan büyü gücü ile hiç kimse Anoth’un gerçek gücünü ölçemez!

-Terimler-

Animasyon adaptörü : Anime için karakter çizimlerini animasyon haline çeviren ekibin lideri.

Karakter Dizaynı : Karakter çizimlerini yapan kişi.

Ses Yönetmeni : Animede bulunacak olan şarkıları ve seslerin herhangi bir sorun çıkarıp çıkarmadığını kontrol eden sorumlu ekibin lideri.

Maou Gakuin no Futekigousha Karacas Anime 800x400 1 - AnimeHaber

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

Maohgakuin

MocaNews

AnimeNewsNetwork

Sence Nasıldı?

ob 67a394 ot4hqackjdvhdbyhrmo9khvq4pv - AnimeHaber

'Shokugeki no Souma' 5. Sezon Duyuruldu!

12 min - AnimeHaber

2020 Anime Serilerinden Kış Sezonunda İlgi Çeken 5 Anime!