'Shokugeki no Souma' 5. Sezon Duyuruldu!

Shokugeki no Souma diğer adı ile bildiğimiz Food Wars manga uyarlaması ile oluşan bir animedir. Mangasında bugüne kadar 36 cilt çıktı ve çıkmaya devam ediyor. İlk sezonu 2015 yılının  ilkbaharında, 2.sezonu 2016 yılının yazında, 3.sezonun ilk yarısı  2017 yılının Sonbaharında ve 3.sezonun 2. yarısı ise 2018 yılının İlkbaharında , 4.sezonu ise 2019 yılının sonbahar ayında başladı. 4.sezonu 27 aralıkta final verecek olan anime 5.sezonu merak eden kişileri heyecanlandıran haberi yapımcı stüdyo J.C.Staff verdi ve 5.sezonu duyurdu. Yapımcı stüdyosu olan J.C.Staff Shokugeki no Souma animesinin 5.sezonunu 22 aralık 2019 tarihinde duyurdu. Duyuru  Jump Festa etkinliği sırasında yapıldı. 2020 yılının Nisan ayında çıkacak olan 5. sezon ile ilgili görselde etkinlik sırasında yapımcı stüdyo tarafından yayınlandı.

-Kişisel Görüşüm-

Her geçen sezon myanimelist puanı düşmesine rağmen devam ediyorlar acaba bu ısrarın nedeni nedir merak ediyorum. Tüm sezonlarını izledim ve gerçekten her geçen sezon beni sıkmaya başladı fakat insana göre değişir umarım 5. sezonda güzel şeyler bizleri bekliyordur.

EeyTLMXVoAA1yai - AnimeHaber

-Özet-

Yukihira Souma’nın hayali babasının restoranında tam zamanlı bir şef olmak ve babasının becerilerini aşmaktır. Ama Yukihira ortaokuldan mezun olduktan sonra babası Avrupa’da aşçılık yapmak için restoranı kapatmıştır. Hayal kırıklığına uğramış olmasına rağmen öğrencilerin sadece %10’unun mezun olabildiği elit bir aşçılık okulundan mezun olan Jouichiro’dan gelen bir meydan okumayla Souma’nın savaşma ruhu canlanmıştır. Bakalım Souma bunlara göğüs gerebilecek mi?

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

Twitter

MyAnimeList

AnimeNewsNetwork

Comic Natalie

Sence Nasıldı?

Whats New in the ReZero Directors Cut - AnimeHaber

'Re:Zero' Düzenlenmiş Hali ile Yeni Yılda Bizlerle !

2409654 - AnimeHaber

'Maō Gakuin no Futekigōsha' Animesi İçin Tarih Verildi!