in

ŞekerŞeker AşıkAşık

En Sevimli 5 Beyaz Saçlı Anime Kızı

Yeni bir makalede tekrar merhaba! Bu kez sizlere, kendi düşüncelerim ve Ranker-MAL sıralamalarından yola çıkarak listelediğim, en sevimli 5 beyaz/gümüş saçlı anime kızını tanıtacağım!

1- Nao Tomori (Charlotte)

Romantizm ve dram animesi Charlotte’un ana karakteri, lise 1 öğrencisi Nao Tomori, cesur, tatlı, zeki kişiliği ile, My Anime List’te 190 sırada bulunuyor. Tsundere olmasa da, narsistik bir kişiliğinin olduğu gerçek.

2- Kanade Tachibana (Angel Beats!)

Angel Beats! isimli komik, sevimli, hüzünlü animenin içe kapanık, güçlü ve “melek” karakteri. Başlarda kendisini pek tanımıyor olsak da, ilerleyen zamanlarda karakterin hikayesini tam olarak öğrenme fırsatımız oluyor. Kendisi My Anime List karakter sıralamasında 82. sırada!

3- Koneko Toujou (High School DxD)

Genelde listelerimin her birinde DxD’den karakter bulunur, bu listedeki karakterimiz ise Koneko. Kendisi Rias Gremory’nin kalesi, süper güçlü, kısa boylu bir loli. Tsundere olmasının dışında genelde sevimli bir karakterdir. Doğal habitatında, Issei’yi tartaklarken görebilirsiniz.

4- Kasugano Sora (Yosuga no Sora)

Yosuga no Sora animesinin ana karakteri, Haruka’nın ikizi. Kendisi içe kapanık, ağabey kompleksine sahip bir kızımız. Dış görünüşüne zıt olarak, içinde karanlık bir kişilik barındırıyor.

5- Meiko Honma (Anohana)

Ağır dram animesinin pratagonisti Meiko, sevimli mi sevimli, şapşal mı şapşal bir kızdır. saflığı ve nezaketiyle gönlümüze, dahası listemize girdi. Bu animeyi izleyecekseniz, gözyaşlarınızı silmek için hazır olsanız iyi olur!

Bu listemizin de sonuna geldik. En sevdiğiniz beyaz saçlı karakter kim? Yorumlarda belirtmeyi unutmayınız! Okuduğunuz ve ilginiz için teşekkürler! Görüşmek üzere!

Şikayet Et

Sence bu haber güzel miydi?

Usta

Yazar Quizzy

Onaylanmış Üyeİçerik Üreticisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor…

En Havalı 4 Kızıl Saçlı Anime Kızı

“Ore dake Haireru Kakushi Dungeon: Kossori Kitaete Sekai Saikyou” Noveli İçin Anime Uyarlaması Onaylandı!