in

"Log Horizon" için 3.sezon Tarihi Verildi!

“Log Horizon” bugün binlerce hayran tarafından sevilen bir animedir. Aynı adı taşıyan bir Novel ve manga serisine sahip anime, Kazuhiro Hara tarafından yazılmış ve resimlenmiştir ve orijinal novel 13 Nisan 2010’da yayınlanmıştır ve bunu birkaç manga ciltleri izlemiştir. Log Horizon, orijinal novelinin yayınlanmasından üç yıl sonra bir animeye uyarlandı ve ilk kez 5 Ekim 2013’te yayınlanmaya başlanıldı. “Log Horizon” yine 4 Ekim 2014’te ikinci sezonu yayınlayarak hayranları mutlu etti.

log hoz - AnimeHaber
"Log Horizon" için 3.sezon Tarihi Verildi! - AnimeHaber

21 Ocak 2020 tarihinde hayranlarına sevindirici haberi vererek 3.sezonun çıkacağını bildirdiler bildirdikleri günle aynı gün çıkacağı ayı verdiler. 1. ve 2.sezondaki gibi 3.sezonda Ekim ayında çıkmasını planladıklarını söylediler. Peki ya neden 3.sezon bu kadar geciktiğini soracak olursanız “Ekonomik sıkıntılar”  ve “Yasal Problemler” gibi sıkıntıları yapımcı stüdyo geçirdi. 3.Sezon Tarihi 2020 yılının ekim ayıdır.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

AnimeNewsNetwork

Avatar of Foxy_HerKS Afganistan Muhabiri

Yazar Foxy_HerKS

AnimeWho? ekibinde İsveç çakısı olarak görev yapmaktayım.

Yılın ÜyesiOnaylanmış Üyeİçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

11 points
Upvote Downvote
maxresdefault 1 - AnimeHaber

''Hachinan tte, Sore wa Nai deshou'' İçin 1. Tanıtım Videosu Yayınlandı!

yahari ore - AnimeHaber

"My Teen Romantic Comedy" 3.Sezon Tarihi Verildi!