in

''Re:Zero'' Evreninden Sizleri Mest Edecek 7 Kız Karakter

Evet başlıktanda göreceğiniz gibi bugün sizlere Re:Zero evreninde en sevdiğim 7 kız karakteri sıralayacağım. Bu listede şahsi görüşlerim yer alacağı için ”Neden bu burada?” – ”Neden şu şöyle” gibi eleştirileri kabul etmeyeceğim. Okumadan önce spoiler içerikli bir yazı olacağı için uyaralım. İyi okumalar.

7-) Ram

 

O umursamaz tavırlarının yanı sıra hepimizin de bildiği gibi içinde ki ablalık duygusu ve iyi niyetini fark ettik. ve sıralamama bu sayede 7.sıradan girmeyi başardı.


6-) Petra

 

Kendisinin ana karakterimiz olan Subaru’ya aşık olması ve Subaru’nun hiç yüz vermemesi içimi burkan bir acı gerçek. Director cut’s son 5 dakikasında belli etsende biz senin acını anlıyor ve sıralamamda 6. olarak yer alıyorsun.Umarım Subaru sana az bile olsa yüz verir Petra.


5-) Felt

 

Kendisinin olgun tavırları olmasına rağmen çocuk olduğu bir gerçek. Aile sevgisinden yoksun olmasına rağmen hep mutlu gözüküyor. Bu sayede sıralamama 5. sırada giriyor. Gerçek sevgiyi bulman dileği ile Felt.

4-) Emilia

 

Kendisinin sevecen tavırları ve ana karakterimizin aşık olması bonusları ile sıralamaya 4. olarak girmeye başaran Emilia. Ne çok acı çektiğini en iyi bizler biliriz. İçimizi ısıtan gülümsemeni hep görmek isterim.


3-) Rem

 

O sıcak gülümsemesi içimizi hoşnut bırakması yanı sıra Subaru karakterimize sırılsıklam aşık olması ve itiraf etmesi bizleri sevindirdi ama Subaru’nun reddetmesi bizlerde sinirimizi son seviyeye çıkarıyor ve bu sıralamada 3. olarak yer almaya kadar ilerletiyor. Subaru hak ettiğini bulur umarım.


2-) Anastasia

 

Hakugei ile savaş sırasında kendisinin verdiği askerlerin en iyi şekilde savaşması ve savaşta büyük yararları ile bizleri kendisinin ne kadar iyi niyetli biri olduğunu gösteriyor. Daima gülümseyen suratı,  mutlu gözüken hali ve Mavi gözlerinin bizlere gökyüzünü anımsatması… Anlatılmaz yaşanır tarzında bir karakter sıralamama 2.sıradan girmeyi rahatça başarıyor.


1-) Echidna

 

Evet, adını birçoğunuzun yeni duyduğu fragmanda gördüğümüz ama 2.sezon çıktığında bir çok kişinin favorisi olacak olan karakterin hem zekası hem tavırları hem de güzelliği ile bizleri mest edecek olmasını sabırszılık ile bekliyorum. O beyaz saçları ve siyah gözlerinin mükemmel uyumu ile benim sıralamamda 1. olmayı hak ediyor.

-Bölüm sözlüğü-

Hakugei : Büyük balina, 19. bölümde geçen ana baş düşmanın ismi.

Şikayet Et

Sence bu haber güzel miydi?

Bir cevap yazın

Yükleniyor…

"Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?" Animesinin 3.Sezonu Ertelendi!

Re:Zero 2.Sezonu Yeni Trailer ve Yayın Tarihi Verildi!