in

Hataraku Maou-Sama 8 Yılın Ardından Ekranlara Dönüyor!

Satoshi Wagahara’nın kaleme alıp, Steins;Gate, Re; Zero ve Akame Ga Kill gibi şahane animelerin yapımcılığını üstlenen stüdyo White Fox’un anime serisi olarak hayata geçirdiği Devil Is A Part Timer! (Hataraku Maou-sama) ikinci sezonuyla karşımızda.

1258493 - AnimeHaber
Hataraku Maou-Sama 8 Yılın Ardından Ekranlara Dönüyor! - AnimeHaber

İlk defa 4 nisanda vizyona giren ve komedi, romantizm, fantezi animesi olan Hataraku Maou-sama, başarılı çıkışından yaklaşık 8 yıl sonra yeniden karşımızda.

wp2492423 - AnimeHaber

Konusu: Şeytan Lord Satan, korkunç ordularıyla Ente Isla diyarı’nı işgal ederken, Kahraman Emilia tarafından mağlup edilerek, boyutsal portaldan geri çekilmeye zorlanır, fakat bu portalın sonu, insan dünyasına çıkmaktadır.Büyüsüz bir dünyada güçsüz kalan Şeytan, Maou Sadou’nun bedenini çalarak bir fast-food dükkanında, karın tokluğuna çalışmaya başlar. Pek geçmeden, nihai amacının değişmeye başladığının farkına varır.

Gördüğünüz üzere, diğer çoğu isekainin aksine, Hataraku Maou-sama, Şeytan Lord’u insan dünyasına getiriyor. Kendine özgü tarza sahip bu seriyi, çıktığı gün erkenden izlemek için AnimeWho’yu discord sunucusundan takip edebilirsiniz!

Avatar of Quizzy Usta

Yazar Quizzy

AnimeWho? Fansub'ında anime çevirmeni

Onaylanmış Üyeİçerik ÜreticisiYılın Üyesi

Sence Nasıldı?

Bir cevap yazın

Loading…

Basliksiz 1 - AnimeHaber

Bir Çay İçelim! Fansub Röportajları – 1 ”Atikrost”

1016253 - AnimeHaber

Şan mı Şöhret mi!