in ,

Hentai Nedir?

Hepimiz en az bir kere “boku no pico” esprisine maruz kalmış olabiliriz. Hiç merak ettiniz mi “boku no pico” nedir diye ? Boku no pico hentaidir evet bugün ki konumuz Hentai ! Önce kelimenin anlamına bakacak olursak Hentai (Japonca: 変態 veya へんたい) Japoncada acayip, değişik anlamına geliyor. Burada bir sıkıntı göremiyoruz ama aslında hiç masum değil ! Hentai çizgi film pornosudur ve hitap ettiği yaş kitlesi +18’dir. Bu türe en yakın kategori Ecchidir ama asla ecchi ile benzemez ve benzetmemek gerekiyor. Ecchi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz bana tıklayabilirsiniz. Peki insanlar neden hentai izler? Madem çizgi film p*rnosu neden ikisini ayrı olarak alıyoruz? Hepsini hemen cevaplayalım.

images 11 - AnimeHaber

-Hentai’nin P*rnodan Farkı-

Hentaiyi, P*rnodan ayıran en büyük fark dijital ortamda çizilmesi ve insanoğlunun hayal gücünün etkisi ile yapılabilecek fetişlerin, sahnelerin daha çeşitli olması. Bir çok kişinin hentai izlemesinin nedeni kısaca böyledir. Örnek verecek olur isek dünyaya gelen fantastik bir sürü dokungaça sahip yaratıkların karakterlere tecavüz etmesi veya Küçük boylu karakterlerin yaşlarını büyük göstererek erkek karakterler ile ilişkiye sokulması.

images 1 9 - AnimeHaber

Aklımıza dahi gelmeyecek bir sürü seçenek olduğunu 2 örnek ile kolayca varsayabiliyoruz. Ne kadar etik ne kadar doğru bunu bilemem lakin hentai izlemiş ve hentai doujinshi okumuş biri olarak hentai bir çok insanı tatmin edecek seçenekler sunuyor ve izleyen/okuyan kitleyi memnun etmeyi başarıyor. Bu yazımızda sizlere hentaiden bahsetmek istedim umarım doğru ve güzel anlatabilmişimdir sağlıcakla kalın.

Şikayet Et

Avatar of Foxy_HerKS Afganistan Muhabiri

Yazar Foxy_HerKS

AnimeWho? ekibinde İsveç çakısı olarak görev yapmaktayım.

Yılın ÜyesiOnaylanmış Üyeİçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

ecchi ornek - AnimeHaber

Ecchi Nedir? – Ne demek?

849866 - AnimeHaber

Tsundere Nedir? Neden Kanserdir? Hepsi Mi Kanserdir?