in

Kimetsu No Yaiba 2. Sezon Posterini ve Fragmanını Yayınladı!

Demon Slayer, Netflix’te batıya gelişinden sonra artık küresel bir fenomen haline geldi ve Japonya’ya geri döndüğünde, film solda ve sağda gişe rekorları kırmaya devam ediyor. İkinci Sezonuyla da kırmaya devam edecektir.

Yeni sezon fragmanı:

Şu anda Demon Slayer 2. sezonu için sadece gevşek bir çıkış tarihimiz var, bu 2021’de bir süre. Ve eğer 2021 diyorlarsa, bu muhtemelen 2021’in sonları anlamına geliyor. Demon Slayer 1. sezon ilk olarak 2019 sonbaharında çıkış yaptı, yani sezonların arasında iki yıl olduğunu görebiliyoruz. 

2. Sezon Posteri:

demon slayer 2nd season poster ile ilgili görsel sonucu

Bu yeni sezon, büyük şehirlerde sadece birkaç durak ile çoğunlukla vahşi ve ormanlık alanlarda gerçekleşen 1. sezondan bir çıkış olacak gibi görünüyor. Şimdi, bu ana kavis , görünüşe göre tamamen bir şehirde gerçekleşebilir.

Fragmanda birkaç karakter görüyoruz, ancak bunlardan ne anlam çıkaracağımızı henüz bilmek zor. Filmi de henüz görmedim, bu yüzden bu hikayenin nasıl bittiğinden ve bunun doğrudan bununla bağlantılı olup olmadığından emin değilim. Bu kadın kesinlikle arkadaş canlısı değilde bir iblis gibi görünüyor:

İblis avcısı

Demon Slayer’ın özellikle Japonya’da ne kadar büyük olduğunu söylemek zor değil, çünkü daha önce 19 yıl boyunca tarihin en sevilen animasyon filmlerinden biri olan Spirited Away tarafından tutulan tüm zamanların gişe rekorunu 6 milyar yen ile kırdı. 

Demon Slayer 2. sezon hakkında henüz çok fazla şey bilmiyoruz, ancak teaser’lar başlıyorsa, daha önemli önizlemeler gelecektir, ve biz de sizi anında haberdar edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin ve beklemede kalın!

KAYNAK:

forbes.com

Avatar of Gen Asagiri Usta

Yazar Gen Asagiri

AnimeWho ekibinden Gen Asagiri.

İçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

Bir cevap yazın

Loading…

touken ranbu online cover 01 - AnimeHaber

Touken Ranbu: Hanamaru Animesi, 2022’de Film Üçlemesine Sahip Olacağını duyurdu!

belle 1 - AnimeHaber

Mamoru Hosoda ‘Belle’ Anime Filminin Tanıtım Fragmanını Yayınladı!