in

Mamoru Hosoda ‘Belle’ Anime Filminin Tanıtım Fragmanını Yayınladı!

Personel ayrıca bir görsel yayınladı:

belle - AnimeHaber

Film 2021 yazında Japonya’da gösterime girecek.

Hosoda ( Zamanın İçinden Sıçrayan Kız , Yaz Savaşları , Çocuk ve Canavar , Mirai ) filmi yönetiyor ve senaryosunu yazıyor ve aynı zamanda orijinal çalışma için de itibar ediliyor. Film, Studio Chizu’nun 10. yıl dönümü olacak.

Annesini erken yaşta kaza sonucu kaybeden 17 yaşındaki lise öğrencisi Suzu , şu anda nüfusun olmadığı bir kırsal kasabada babasıyla birlikte yaşıyor. Suzu, sanal bir dünya olan “U” yu öğreniyor. Şarkıcılığı dünya çapında dikkat çeken Belle adlı bir avatar olarak “U” ya katılıyor . Belle , ejderha şeklindeki gizemli bir yaratıkla tanışıyor.Ve hikayemiz bu şekilde başlamış oluyor.

belle - AnimeHaber

Studio Chizu daha önce, filmin 5 milyar kayıtlı kullanıcısı olan “U” adlı çevrimiçi bir dünyada geçen “sürekli gelişen çevrimiçi bir dünyayı” canlandıracağını duyurmuştu. Studio Chizu, Hosoda’nın sanal kelimelerin önemli bir rol oynadığı Digimon Adventure: Çocuk Savaş Oyunu ve Yaz Savaşları gibi modern toplumu keşfetmeye benzer başlıklar olarak, yönetmenin “son görüşlerine” dayanan geçmiş filmlerinden bahsetti . Stüdyo özellikle “yaşın gelişi, aile bağları, ebeveynler ile çocuklar arasındaki aşk, türlerin ötesine geçen arkadaşlık, hayatlarımız arasındaki bağlar” temalarından bahsetti.

Kaynaklar: Stüdyo Chizu ‘ın YouTube kanalı , Comic Natalie

Avatar of Gen Asagiri Usta

Yazar Gen Asagiri

AnimeWho ekibinden Gen Asagiri.

İçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

Bir cevap yazın

Loading…

DEMON SLAYER SEASON 2 1 990x500 1 - AnimeHaber

Kimetsu No Yaiba 2. Sezon Posterini ve Fragmanını Yayınladı!

horimiya 2 e1608146175627 1200x900 1 - AnimeHaber

Horimiya Manga 10 Yıl Sonra Mart’ta Bitiyor.