in ,

''Quanzhi Gashou'' Animesinin 2.Sezon Tarihi Duyuruldu!

”Quanzhi Gashou” Animesinin 2.Sezon tarihi geçtiğimiz vakitlerde duyuruldu! Bir çok kişinin beklediği ve Çin animeleri arasında en iyilerinden biri olan ”Quanzhi Gashou” animesinin 2.sezonu bildiğiniz üzere COVİD-19 pandemisi nedeniyle ertelenmişti.

sss - AnimeHaber

İlk sezonunda yaşadığı başarılı ivme ile popülerlik kazanan anime için 2.sezon onaylanmıştı fakat tarihi verilmemişti.Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruda animenin 2.sezonunun çıkış tarihi verildi. 2.sezonunun çıkış tarihi 25 Eylül 2020 olarak yazıda belirtildi.

sssss - AnimeHaber

-Quanzhi Gashou Konusu-

Glory isimli online oyunda Ye Xiu profesyonel oyuncular arasındadır. Ne var ki çeşitli sebeplerden ötürü takımdan atılır. Profesyonel oyuncular sahnesinden inmesinden sonra ise internet kafede bir iş bulur. Glory oyununun 10. sunucusu açıldığı vakit kendisini bir kez daha oyuna atar. 10 yıllık tecrübe ve yaşadıkları ile zirveye giden yolu tekrar adımlıyordur.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

AniTrendz

Avatar of Foxy_HerKS Afganistan Muhabiri

Yazar Foxy_HerKS

AnimeWho? ekibinde İsveç çakısı olarak görev yapmaktayım.

Yılın ÜyesiOnaylanmış Üyeİçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

Bir cevap yazın

Loading…

Your Lie in April Water - AnimeHaber

Kısa Anime Soru – Cevap

Rent a Girlfriend 2. Sezon

Kanojo, Okarishimasu 2. Sezon Onaylandı!