in ,

Yaeko Ninagawa’nın Her Blue Sky Mangası Bitiyor

Yaeko Ninagawa’nın Her Blue Sky Mangası Bitiyor

SPB yapım ekibi’nin özgün filminden uyarlanan manga, Kadokawa’nın Comic Newtype web sitesi aracılığıyla Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü ve manganın son bölümü Cuma günü yayınlandı.

Dağlarla çevrili bir kasabada geçen film; Müzisyen olmak isteyen lise öğrencisi Aoi, Aoi’nin ablası Akane ve onun eski erkek arkadaşı Shinnosuke ile Shinno yani 13 yıl öncesinden günümüze gelen Shinnosuke etrafında dönmektedir.

3 pemeran - AnimeHaber
Yaeko Ninagawa'nın Her Blue Sky Mangası Bitiyor - AnimeHaber

Aoi ve Akane’nin ebeveynleri bir trafik kazasında ölür. Bunun üzerine Akane, Shinnosuke ile Tokyo’ya gitmekten vazgeçip Aoi’ye bakmak için evde kalır. Aoi bu yüzden ablasına karşı kendini borçlu hisseder. Bir gün Dankichi adında ünlü bir müzisyen tarafından bir festivalde sahne almak üzere teklif alır. O sırada Shinnosuke de uzun bir aradan sonra memleketine geri döner. Aoi ise gizemli bir şekilde ortaya çıkan Shinno’ya gönlünü kaptırır.

wp6118199 - AnimeHaber
Yaeko Ninagawa'nın Her Blue Sky Mangası Bitiyor - AnimeHaber

Filmin yönetmenliğini Tatsuyuki Nagai, senaryosunu Mari Okada, özgün karakter çizimlerini ise Masayoshi Tanaka üstlendi.
Filmin yapımcılığını ise Anohana ve Kokoro ga Sakebitagatterunda’nın da yapımcılığını yapan Hiroyuki Shimizu ile Kimi No Nawa’nın yapımcılarından olan Genki Kawamura yapmıştır.

-Kaynak-

Comic Newtype


-Katkıda Bulunanlar-

MisakiMei (Çevirmen)

Avatar of Foxy_HerKS Afganistan Muhabiri

Yazar Foxy_HerKS

AnimeWho? ekibinde İsveç çakısı olarak görev yapmaktayım.

Yılın ÜyesiOnaylanmış Üyeİçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

Bir cevap yazın

Loading…

images 1 2021 02 02T021512.926 - AnimeHaber

Yoshiaku Sukeno, Senpai ga Boku o Tori bi Kiteru Mangasını 2021 Yılında Bitiriyor.

black clover 4 - AnimeHaber

Black Clover 170. Bölümünde Final Verecek !