Aka Akasaka, Hinatazaka46 Üyeleri ile 3 Bölüm Manga Kaleme Alıyor

Aka Akasaka, Hinatazaka46 Üyeleri ile 3 Bölüm Manga Kaleme Alıyor.

Shueisha’ya ait olan Young Jump dergisinin 18 Mart’ta yayınlanan bu yılki 16. Sayısında; 25 Mart’ta derginin bir sonraki sayısında da yer alacak İdol Grubu olan Hinatazaka46 üyeleri ile manga çizeri Aka Akasaka’nın üç manga üzerinde çalışacağı açıklandı. Grup üyelerinden biri; Miho Watanabe, Nao Kosaka ve Hinano Kamimura’yı da konu alacak 3 manganın hikayelerini yazacak.

Hinatazaka46 üyelerinden Yuka Kageyama da Akasaka’nın Kaguya-sama: Aşk Savaştır (Kaguya-sama wa Kokurasetai – Tensai-tachi no Renai Zunōsen) isimli mangasının devam filmi olan Kaguya-sama wa Kokurasetai 2: Tensai-tachi no Renai Zunōsen’in oyuncu kadrosuna alındı. Film 20 Ağustos’ta gösterime girecek.
kaguya2 1024x653 1 - AnimeHaber
Aka Akasaka, Hinatazaka46 Üyeleri ile 3 Bölüm Manga Kaleme Alıyor - AnimeHaber

Akasaka, “Kaguya-sama: Aşk Savaştır” serisini ilk önce Shueisha şirketinin Miracke Jump dergisinde yayınlanmaya başladı ancak 2016 yılının mart ayında Young Jump dergisine taşındı. Manga, Ocak 2019’da yayınlanan ve 12 bölüm süren bir anime dizisine de esin kaynağı oldu. Aniplex of America, anime serisini Hulu, Crunchyroll ve FunimationNow’da yayınladı. Şirket, animeyi 2020 yılının şubat ayında Blu-ray formatında da yayınladı.

Animenin 2. Sezonu olan “Kaguya-sama wa Kokurasetai – Tensai-tachi no Renai Zunōsen” ise 2020 yılının nisan ayında yayınlandı. Funimation da Japonya ile beraber yayınlamaya başladı. Funamiation aynı zamanda 2 sezonun da seslendirmesini yapıyor.
kaguya sama wa kokurasetai anime visual 1 - AnimeHaber
Aka Akasaka, Hinatazaka46 Üyeleri ile 3 Bölüm Manga Kaleme Alıyor - AnimeHaber


Animenin 3. Sezonu ve orijinal video animasyonu (OVA) da çıkacak. OVA’nın 19 Mayıs’ta piyasaya sürülmeye hazırlanması bekleniyor.


Akasaka ve Mengo Yokayari, ek olarak, Nisan 2020’de Kodansha şirketinin Weekly Young Jump dergisinde “Oshi no Ko” (İdolümün Çocuğu) isimli manga serisini yayınladı.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

ANN

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Shibuya Goldfish Vol 1 Review 1 - AnimeHaber

Shibuya Japon Balığı Mangası 22 Nisan’da Sona Eriyor

AAAABfYFco7W7FBrzxV9JvKcIy1mrflol EYWJPr0 95bm gkNYpNFSIUc 1z iSs99Rek3ZgvVnzTG83PD84uAYisRtCzcP - AnimeHaber

Ani-One, "Megalobox" Animesini YouTube’da Yayımlıyor