Classroom of the Elite için 27 Ekimde büyük bir duyuru yapılacak !

Japonya’da 27 Ekim’de yayınlanacak olan Monthly Comic Alive dergisinin bir sonraki sayısının duyurusuna, Classroom of the Elite serisininin “önemli bir duyuru” yapacağı bildirildi. Serinin hayran kitlesi ve bir çok kişi bunun 2.sezon duyurusu olacağını söylüyor.

FB1b 0FVEAMiakb - AnimeHaberAncak güvenilir bir kaynaktan aldığımız bilgiye göre bu duyuru Classroom of the Elite 2. yılın bir manga uyarlaması alacağı ve 3. yıl tanıtımının 2022’de başlayacağını söylüyor.

image - AnimeHaber

-Serinin Konusu-

FKōdo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda giyim, kuşam, saç tarzı, takılar vb… gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi’nin öğrencileri, üniversiteye girme ya da iş bulma konusunda neredeyse hiçbir zaman sıkıntı çekmemektedir. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla. Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır.rnKahramanımız Kiyotaka Ayanokōji da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden başarısız olarak “çöplerin sınıfı” olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Ne var ki burada tanıştığı Suzune Horikit, Kikyō Kushida ve diğer iki öğrenciyle beraber Kiyotaka’nın durumu da yavaşça değişmeye başlayacaktır.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha hızlı öğrenebilir ve Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalabilirsiniz. MyAnimeList grubumuza katılmayı unutmayın !


-Kaynaklar-

Somoskudasai

Sugoi LITE

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

attack on titan - AnimeHaber

Attack on Titan Final Sezon Part 2 9 Ocak’ta Başlıyor

FCKDRzxVkAAIwMv - AnimeHaber

Kaguya-sama animesinin 3. sezonu 2022 Nisan ayında başlayacak !