Dayanılmaz Acılara Katlanmış 7 Anime Karakteri

Dayanılmaz Acılara Katlanmış 7 Anime Karakteri

Uzun bir aranın ardından bu yazımda sizlere, yolundan sapmamaya adeta yemin etmiş, en kararlı, en dayanıklı, kimsenin çekmediği acılara katlanmış 7 anime karakterini sunacağım! Dikkat, bu yazımda gerçekten fazla spoiler bulunuyor.

1- Natsuki Subaru (Re;Zero)

Çoğu anime-severin 2. sezonunu dört gözle beklediği, son zamanların favori animelerinden Re;Zero, bir İsekai, aksiyon ve dram serisidir. Kökeni light novel olan bu serinin geçen günlerde yayınlanma tarihi belli oldu, bu habere tıklayarak görebilirsiniz ->Re;Zero Yayınlanma Tarihi. Bu sevilen serinin ana karakteri Natsuki Subaru, çelimsiz ve pek parlak zekalı olmamasına karşın, önündeki engelleri bir şekilde çözmeyi başararak ve bu yolda dayanılmaz acılara, şoklara katlanarak savaşmaya devam ediyor.

Natsuki Subaru Anime - AnimeHaber

2- Okabe Rintarou (Steins;Gate)

Şahane bir bilim-kurgu animesi Steins;Gate’in havalı ve zeki karakteri Okabe, diğer adıyla (kendine taktığı ad ile) Hououin Kyōma, anime tarihinde şüphesiz hem fiziksel hem zihinsel olarak en büyük acılara katlanmış karakter diyebiliriz. Sevdikleri gözü önünde defalarca öldürülmüş, hatta bazen sevdiklerini öldürmüş bir ana karakterdir kendisi. Her ne kadar bilim adamı olsa ve çok şey bilse de, pes etmek kelimesini bilmediği aşikar.

okabe - AnimeHaber

3- Kaneki Ken (Tokyo Ghoul)

En popüler animelerden olmasına karşın pek beğenilmeyen aksiyon ve dram animesi Tokyo Ghoul, ayrıca beni anime izlemeye başlatan seridir. Serinin ana karakteri Kaneki Ken’i ise bilmeyen yoktur. Ağır bir kazanın ardından ırk değiştirmiş bu karakterin önünden engeller eksik olmamaktadır. Kaneki ise sürekli güçlenerek bu engelleri tek tek aşmaktadır.

rBVaSVvmlIuAMmWvAAOldca4QaE621 - AnimeHaber

4- Yuu Otosaka (Charlotte)

Çocukluğunda adeta bir toplama kampında kalmış, bir süre güçlerini kötü yolda kullansa da sonradan bunun cezasını ağır çekmiş, Charlotte isimli dram, süper güç animesinin ana karakteridir. Başlarda pek acı çektiğini görmesek bile, son bölümlere doğru Yuu’nun çektiği acılara şahit oluyoruz.

735496 - AnimeHaber

5- Lelouch Vi Britannia (Code Geass)

Favori animelerimden Code Geass’ın yakışıklı, zeki ve havalı karakteri Lelouch, ülküsünü gerçekleştirmek adına tam anlamıyla her şeyi yapmak zorundadır. Birçok defa hafızası silinmiş, sevdikleri katledilmiş, yıllarca dünya tarafından nefret edilmiş olmasına rağmen, kendi canını hiçe sayarak ütopyasının peşinden gitmiştir.

Code Geass Lelouch Wallpaper High Definition - AnimeHaber

6- Yukiteru Amano (Mirai Nikki)

Yakın zamanda izlediğim en sağlam ve sürükleyici animelerden Mirai Nikki’nin ana karakteri Yukiteru, Yuno’nun deyimiyle Yukki, başında bir yandere ile ölüm kalım savaşı vermektedir. Bu sebeple sürüyle zorlukla karşılaşmış, türlü alçaklık ve hainliklere başvurmuştur. Finalde ise düzeni korumak uğruna yüzyıllarca bir başına uzay-zamanda hapsolmuştur.

thumb 1920 850082 - AnimeHaber

7- Eren Jager (Attack On Titan)

Annesi gözü önünde canlı canlı yenmiş, hatası uğruna arkadaşlarını kaybetmiş, yıllarca intikam ateşiyle yaşamış, babası tarafından deneye tabii tutulmuş, bitmeyen bir mücadele içerisindeki Eren, Attack On Titan isimli 4. sezonunu merakla beklediğimiz serinin ana karakteridir. Belki de yanında Mikasa olmasa anime tarihinin en acı çekmiş karakteri olabilirdi. 4. Sezonun haberini sitemizden bekleyiniz!

1082327 - AnimeHaber

Başka bir yazının sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkürler! Sizce anime tarihinde en fazla acıyı hangi karakter çekti? Lütfen yorumlara fikrinizi yazınız!

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

Avatar of Quizzy Usta

Yazar Quizzy

Onaylanmış Üyeİçerik ÜreticisiYılın Üyesi

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Screenshot 4 - AnimeHaber

Re:Zero 2.Sezonu Yeni Trailer ve Yayın Tarihi Verildi!

alice swordartonline - AnimeHaber

"Sword Art Online Alicization War of Underworld" İkinci Kısım