Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train Yeni Fragman Yayınlandı!!

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train Yeni Fragman Yayınlandı!!

2019 ilkbahar sezonunda çıkan Kimetsu no Yaiba izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüştü ve toplamda 26 bölüm çıkarıldı. Peki o zaman bu film neyi anlatıyor?
Demon Slayer Mugen 4 - AnimeHaber
Öncelikle bu soruya cevap vermeden önce Kimetsu no Yaiba’yı kısa bir özet geçmek isterim. Eski çağlardan beri ormanda insan yiyen iblisler olduğu söylentisi gezmektedir. Bundan ötürü yerli halk gece vakti dışarıya çıkmayı hiç göze alamıyordu. Aynı zamanda efsaneye göre geceleri bu kana susamış iblisleri avlayan bir iblis avcısı vardır. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında acı gerçeklere dönüşecekti. Babasının ölümünden beri Tanjirou ailesine bakma görevini üstlenmişti. Hayatları trajedilerle karşılaşmış olsa bile mutluluğu bulmuşlardı. Ama bu mutluluk Tanjirou ailesini katledilmiş buluncaya kadardı ve hayatta kalan tek üyesi olan kız kardeşi Nezuko, bir iblise dönüşmüştü. Şaşırtıcı bir şekilde Nezuko hala insan duygularını ve düşüncelerini taşıyordu. Böylelikle Tanjirou’nun iblislerle dövüşme ve kız kardeşini tekrar insana dönüştürme görevi başladı. Evet bu kısa özetden sonra biraz anılarınız depreşti mi? Bu film tam olarak 26. Bölümün devamını anlatmaktadır. Peki biz bu filmi ne zaman izleyebiliriz? Bu filmi herhangi bir platformda Netflix türevi yani legal yolla izleyebileceğinizi sanmıyorum korsan olan kısımda da ortalama 6-7 ay içinde internete düşeceğini ön görüyorum tabi bu süreler tamamen tahmini süreler olduğu için değişme ihtimali çok yüksek.

Ve işte fragmanımız…

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

Yazar Prenses

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Anime Like Ishuzoku Reviewers Interspecies Reviewers - AnimeHaber

''Ishuzoku Reviewers'' Animesinin Yayını Bir Yerde Daha Sonlandırıldı!

images 2020 04 16T055904.133 - AnimeHaber

Cell At Works animesi için 2.Sezonun İlk fragmanı Yayınlandı