“KONOSUBA -God’s blessing on this wonderful world!” için yeni bir anime projesi çıkacak !

Popüler isekai komedi serisi olan Konosuba için yeni bir anime çıkacağı duyuruldu. Yapılan duyuruda sadece tanıtım görseli yayınlandı ve hangi stüdyonun seriyi alacağı bildirilmedi.

E6lLfa1UcAUvtXj - AnimeHaber
"KONOSUBA -God's blessing on this wonderful world!" için yeni bir anime projesi çıkacak ! - AnimeHaber


-Animenin Konusu-


İçine kapanık bir oyunsever olan Satou Kazuma’nın hayatı bir trafik kazası sonucu sona erecektir…Öyle olmalıydı, ancak gözünü açtığında karşısında kendisini bir tanrıça olarak tanıtan bir kız gördü. “Hey, bende senin yararına bir şey var. Başka bir Dünya’ya gitmek ister miydin?Ancak yanında tek bir şey götürebilirsin.” “O halde seni götürmek istiyorum.” İşte bu noktada reankarne olmuş Kazuma’nın Şeytan Kral ile olan mücadelesi başlıyor. Ancak birçoğunuzun düşündüğünün aksine bu yolculuk sürekli bir yiyecek, içecek ve barınak arayışı olacaktır. Kazuma’nın sakin bir hayat sürmek istemesine karşın Tanrıça’nın sürekli çıkardığı problemler kısa süre sonra Şeytan Kral’ın ordusunun dikkatini çekecektir.


AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList grubumuza katılmayı unutmayın !


-Kaynaklar-

Twitter

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

4321581 - AnimeHaber

Maou Gakuin no Futekigousha Mangakasından üzücü haber !

E8LvNE4VoAEh2CS 1 - AnimeHaber

Uzaki-chan Wants to Hang Out! Animesi için 2.sezon tarihi açıklandı !