One Week Friends Serisi Devam Mangasıyla Yeniden Okuyucuları İle Buluşuyor!

One Week Friends Serisi Devam Mangasıyla Yeniden Okuyucuları İle Buluşuyor!

Square Enix’in Gangan Joker dergisinin 22 Nisan’da çıkacak olan sayısında Matcha Hazuki’nin One Week Friends isimli mangasının One Week Friends Afterwards isimli bir devam mangası geleceği duyuruldu. Manga renkli sayfalar da içerecek.

oneweekfriends02 - AnimeHaber

Mangayı Kuzey Amerika’da yayımlayan Yen Press hikayeyi şöyle özetliyor:

Yuuki Hase, sınıfındaki oldukça yalnız görünen Kaori Fujimiya isimli kızla umutsuzca arkadaş olmak istemektedir. Tam onunla iyi geçinmeye başadıklarını düşünürken Kaori ona sırrını söyler: Her hafta Kaori’nin anıları sıfırlanmaktadır. Yuuki defalarca onunla arkadaş olmanın bir yolunu bulur ancak sadece bir haftalığına arkadaş olmanın ne kadar acı verici olabileceğine hazır mıdır?

Manga yayımlanmaya 2012 yılında başladı ve 2015 yılının Ocak ayında sonlandı. 2015 yılının Nisan ayında Hazuki manga için özel bir bölüm çizdi. Square Enix, 2015 yılının Nisan ayında manganın tüm bölümlerin derlenmiş olduğu yedinci cildini yayımladı.

Manga 2014 yılında bir TV animesine ilham kaynağı oldu. 2017’de çekilen live-action Japon filmi ise yayına girer girmez Crunchyroll’da gösterime girdi. Sentai Filmworks Kuzey Amerika’da animenin DVD’lerini piyasaya sundu.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

ANN

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

41r9AVI7FaL - AnimeHaber

Renjuro Kindaichi’nin LaLaLa Mangası 2 Bölüm Sonra Bitecek!

Shibuya Goldfish Vol 1 Review 1 - AnimeHaber

Shibuya Japon Balığı Mangası 22 Nisan’da Sona Eriyor