Requiem of the Rose King TV Animesi 2021 Sonbahar’ında Geliyor!

Requiem of the Rose King TV Animesi 2021 Sonbahar’ında Geliyor!

Shakespeare’in 3. Richard’ını yeniden canlandıran karanlık fantastik sonbahar animesinin animasyonunu J.C. Staff üstlenecek.

Aya Kanno’nun Requiem of the Rose King adlı TV animesi için açılan resmi websitesi ve Twitter hesabından animenin ana kadrosu ve teaser görüntüleri yayınlandı.

2020.09.16 09.31 boundingintocomics 5f62842ddf52c - AnimeHaber
Requiem of the Rose King TV Animesi 2021 Sonbahar'ında Geliyor! - AnimeHaber

Kentarō Suzuki (Angels of Death, Kud Wafter) J.C. Staff’ta animenin yönetmen koltuğunda oturmakta. Hiroki Uchida (Days of Urashimasakatasen, Gamers!, Merc Storia: The Apathetic Boy and the Girl in a Bottle) da serinin senaryosunu yazmakta. Tsutomu Hashizume ise karakter dizaynından sorumlu.

Manganın karanlık fantazi hikayesi Shakespeare’in 3. Richard’ına dayanıyor. Mangayı lisanslayan Viz Media hikayeyi şöyle özetliyor:

5464 Tier04 SeriesHeaders RRK 2000x800 - AnimeHaber
Requiem of the Rose King TV Animesi 2021 Sonbahar'ında Geliyor! - AnimeHaber

York Hane’sinin başı olan Richard’ın babası, kanlı Güllerin Savaşaları sırasında Orta Çağ İngilteresi’nin kralı olmaya hazırdır. Başarının eli kulağında olsa da beklenmedik bir şekilde öldürürlür. Umutsuzluğun pençesindeki Richard intikam hırsıyla harekete geçer ancak hem güçlü hem de güzel bir düşmanla yüzleşmek zorundadır.

Anime bu sonbaharda ön gösterime girecek.

Kanno 2013 yılının Ekim ayında Akita Shoten’in Monthly Princess dergisinde Requiem of the Rose King’i ilk defa yayımladı. Manganın 15. cildi 16 Mart’ta gelecek.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

ANN

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

William.James .Moriarty.full .3095058 - AnimeHaber

Yuukoku no Moriarty Animesinin Yeni Tanıtım Videosu Tasuko Hatanaka’nın Opening’i ile Yayında

youjo senki - AnimeHaber

“Saga of Tanya the Evil” Animesinin 2. Sezonu Onaylandı !