Shibuya Japon Balığı Mangası 22 Nisan’da Sona Eriyor

Shibuya Japon Balığı Mangası 22 Nisan’da Sona Eriyor

Yen Basım, devasa öfkeli balıklar hakkında İngilizce korku mangası yayımlamıştı.

Square Enix’in Gangan Joker dergisinde bu yılki Nisan sayısında pazartesi günü Hiroumi Aoi’nin Shibuya Japon Balığı (Shibuya Kingyo) mangasının 22 Nisan’da yani derginin bir sonraki sayısında sona ereceğini duyurdu.

Manganın 10. derlenmiş kitap cildi önümüzdeki yaz piyasaya sürülecek olan 11. ciltte sona ereceği duyuruldu. Gangan Joker, 2019 senesinin Kasım ayında, manganın 2020 senesinin Ocak ayında sonuncu olay örgüsüne başlayacağını duyurmuştu.

84b79204ebd08f96017153c7fc7981a0 - AnimeHaber
Shibuya Japon Balığı Mangası 22 Nisan'da Sona Eriyor - AnimeHaber

Yen Basım, mangayı İngilizce yayınlayıp mangayı şu şekilde anlatıyor:

Lise talebesi Hajime Tsukiyoda bir sonraki filmi için ilham bulmaya Shibuya’ya gider. Ancak kendisini gerçek hayatta var olan bir korku filmi içerisinde bulacağını hiç tahmin etmemiştir. Aniden akvaryum balığı sürüsü kalabalık sokaklara hücum eder ve şaşırmış seyircilerin kafa karışıklığı, balıklar beslenmeye başladıkça dehşete dönüşüverir. Geçici olarak kaldıkları barınaklarından Hajime ve bir avuç kurtulan kişi, günler ve saatler geçtikçe daha da imkansız gibi görünen o kurtarıcılarını beklerler. O sırada etraflarındaki tek şey kana susayıp kendinden geçen öfkeli yiyicilerdir…

Aoi, mangayı 2016 senesinin Eylül ayında Gangan Joker’de okuyucusuyla buluşturdu. Yen Basım, manganın sekizinci cildini de 17 Kasım’da yayımlamıştı.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

-Kaynaklar-

ANN

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

oneweekfriends02 - AnimeHaber

One Week Friends Serisi Devam Mangasıyla Yeniden Okuyucuları İle Buluşuyor!

kaguya2 1024x653 1 - AnimeHaber

Aka Akasaka, Hinatazaka46 Üyeleri ile 3 Bölüm Manga Kaleme Alıyor