Yakusoku no Neverland Live Action YOLDA!

Yakusoku no Neverland çıktığı dönem itibari ile anime kategorisinde büyük bir başarı yakalamıştır 2021 yılı içerisinde 2. sezonu geleceğini açıklamışlardı. Yakusoku no Neverland, kendisine has yapısı ve özgünlüğü olan bir animedir. Hikaye çiftlikte büyütülen mutlu mesut yaşayan çocukların çiftliğin aslında o kadar masum olmamasını anlamasıyla başlamaktadır. Emma, Norman ve Ray 3 ana karakterimiz ve geri kalan yetimhanedeki (yani çiftlikteki) çocuklardır. Bir gün çiftliğin bakıcısı gelip der bir arkadaşınızı daha sahiplendiler veda edin, herkes veda ettikten sonra arkada bıraktığı peluş ayıcığı fark ederler ve Emma gidip bu peluş ayıcığı vermek ister. Son hız koşar, koşar, koşar fakat arkadaşına yetiştiğinde gördüğü manzara ile şoke olur aslında evlat edilen çocukların bir ailesi yok hepsi iblislerin midesine gitmektedir. Bunu fark eden Emma hemen koşarak Ray ve Norman’a söyler ve artık çiftlikten kaçış planı yapmaya başlarlar.

yakusoku no neverland wallpaper by derowdesign dawt7dc - AnimeHaber
Emma, Ray, Normal Soldan Sağ

Yakusoku no Neverland Live Action Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Yakusoku no Neverland animesinin verdiği başarıdan ötürü çıkacak olan live actionın çıkış tarihi 18 ARALIK 2020 olarak belirlenmiştir. Bugün yayınladıkları 30 saniyelik kısa fragmanıda aşağıdan izleyebilirsiniz.

Live Action Fragman

Oyuncular, Ekip Kimlerden Oluşmakta?

Isabella karakterini Keiko Kitagawa, Emma karakterini Minami Hamabe, Ray karakterini Jyo Kairi, Norman karakterini Rihito Itagaki, Krone karakterini ise Naomi Watanabe oynamaktadır. Joy Kairi daha öncesinde Erased gibi baş yapıt olan bir yapımda da oynamış olduğunda bunda oynarken çok zorlanacağını düşünmüyorum.
- AnimeHaber
Joy Kairi

Aynı şekilde Minami Hamabe’de kendine has bir yapısı olan Kakeguruide oynamıştır. Oradaki başarısını burada da göstereceğine inanmaktayım. Fakat aynı şeyler Rihito Itagaki ve Keiko Kitagawa için söyleyemeyeceğim Norman karakterini canlandıracak olan başlı başına muamma olduğunu düşünüyorum kayda değer bir geçmişinin olduğunu düşünmemekteyim.

- AnimeHaber
Keiko Kitagawa

Keiko, Rhito’ya nazaran daha iyi yapımlarda oynasa da fragmanda gördüğüm kadarıyla karakter üstüne pek sinmemiş bu yüzden Isabella karakterinin çok iyi bir işçilikle oynayacağını düşünmüyorum. Lakin moral bozmaya gerek yok eğer 3 ana karakterimizin oyuncuları çok iyi oynarlarsa bu açığı kapatabileceklerine inanıyorum. AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz.Anime,manga,novel,oyun gündemi için takipte kalın!

Avatar of Prenses Afganistan Muhabiri

Yazar Prenses

Yılın ÜyesiTopluluk ModeratörüOnaylanmış Üyeİçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Anime Like Nanatsu no Taizai The Seven Deadly Sins 0 - AnimeHaber

"Nanatsu no Taizai" Nedir? 4. SEZON ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

one piece header 800x533 1 - AnimeHaber

One Piece Seninde Sonun Yaklaşıyor Değil mi?