in

Berserk Of Gluttany’nin Yeni Çıkacak Hafif Romanı Mahô Editions tarafından duyruldu!

Mahô yayınları , yeni bir Japon hafif romanı olan Berserk of Gluttony’nin kataloglarına geldiğini duyurdu . Ichika Isshiki tarafından yazılan ve FAME tarafından resimlendirilen bu roman serisi, 30 Nisan’dan itibaren yayıncının kataloğuna katılacak.

Şu anda Japonya’da 2017’den beri Boushoku no Berserk – Ore Dake Level to Iu Gainen o Toppa Suru başlığı altında yayınlanmakta olan eser şu anda 7 ciltten oluşmaktadır. 2018’den beri ülkesinde bir manga uyarlaması olduğu da biliyor .

Programda, genç ve zayıf bir çocuğun sürekli güç arayışını takip ettiği karanlık bir fantezi hikayesi anlatılıyor. Dizi zaten birçok ülkede (ABD, Çin, Kore, Tayland, Tayvan …) çevrildi ve yayıncıya göre Sword Art Online, Danmachi veya Goblin Slayer gibi eserlerle uyumlu.

Berserk of Gluttony LN 1 maho - AnimeHaber

Özet:
Bu dünyada iki tip insan vardır. Çok güçlü yeteneklere sahip olanlar ve olmayanlar. Güçlü yeteneklerle doğanlar, canavarları yok eder, seviyelerini yükseltirler ve başarılı olurlar. Onlar olmadan insanlar, toplum tarafından kötü davranılırlar, başarısız olurlar. Kapı bekçisi olarak çalışan ve tek yeteneği, acıkmasını sağlayan oburluk olan Fate’in hikayesi.

berserk of gluttony konusu ile ilgili görsel sonucu

KAYNAK: manga-news.com

Avatar of Gen Asagiri Usta

Yazar Gen Asagiri

AnimeWho ekibinden Gen Asagiri.

İçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

Bir cevap yazın

Loading…

himouto umaru chan anime - AnimeHaber

Karışık Anime Önerileri

image 8 - AnimeHaber

Fruit Basket 3.ve Final Sezonu: Konu, Çıkış Tarihi, Fragman ve Bilinmesi Gereken Haberler