in ,

"Let’s! Haikyu!?" Manga’sı Shonen Jump’ta Devam Ediyor +

Let’s! Haikyu!? Manga’sı Shonen Jump’ta Devam Ediyor!

Let’s! Haikyu!? Manga’sı Shonen Jump’ta devam ediyor!

Retsu, 4 panelli mangayı 2014’te başlattı, manga 2018’de ara verdi

Shueisha’nın Haftalık Shonen Jump dergisinin bu yılki 43. sayısı Pazartesi günü Retsu’nun Let’s! Haikyu !? Haruichi Furudate’den Haikyu’nun gag yan mangası !! manga “bir süreliğine” devam edecek. Manga, Shonen Jump + uygulamasında ve web sitesinde tekrar seri hale getirilecek. Yeni bölümler Cumartesi günleri gece yarısı yayınlanacak.

71lOFnXVUL - AnimeHaber
"Let's! Haikyu!?" Manga'sı Shonen Jump'ta Devam Ediyor + - AnimeHaber

Retsu, Eylül 2014’te Shueisha’nın Shonen Jump + uygulamasında dört panelli mangayı başlattı ve manga, Temmuz 2018’de ara verdi. Shueisha, manganın yedinci derlenmiş kitap cildini (sağda görülüyor) Ekim 2018’de yayınladı.

Haruichi Furudate orijinal mangayı 2011’de başlattı ve seriyi 20 Temmuz’da bitirdi. Shueisha, manganın 44. cildini 4 Ağustos’ta yayınladı. Viz Media mangayı dijital ve basılı olarak yayınlıyor ve mangayı dijital olarak Japonca sürümüyle eşzamanlı olarak yayınlıyor. MANGA Plus ayrıca mangayı dijital olarak İngilizce olarak yayınladı.

6631069 07 - AnimeHaber
"Let's! Haikyu!?" Manga'sı Shonen Jump'ta Devam Ediyor + - AnimeHaber

Yapım I.G’nin Furudate’in voleybol mangasının ilk televizyon anime uyarlaması Nisan 2014’te gösterime girdi. Anime’nin ikinci sezonu Ekim 2015’te, üçüncü sezonu ise Ekim 2016’da gösterime girdi. Haikyu’nun ilk yarısı !! Dördüncü sezon olan To The Top, 10 Ocak’ta ve 13. bölüm 3 Nisan’da yayınlandı. 14-25. Bölümlerden oluşan ikinci yarının başlangıçta bu Temmuz’da prömiyeri yapılması planlandı, ancak yeni koronavirüs hastalığı nedeniyle ertelendi Kovid19 pandemisi. Şimdi 2 Ekim’de prömiyeri planlanıyor.

Manga ayrıca bir dizi sahne oyununa, kil animasyonlu kısa, derleme anime filmlerine ve birkaç anime’ye de ilham verdi.

AnimeHaber Discord adresimize katılarak bu tarz haberleri daha yakından takip edebilirisiniz. Anime,manga,novel,oyun gündemi ve incelemeler için takipte kalın! MyAnimeList

Kaynak: Weekly Shonen Jump issue 43, ANN

Avatar of Prenses Afganistan Muhabiri

Yazar Prenses

Yılın ÜyesiTopluluk ModeratörüOnaylanmış Üyeİçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

Bir cevap yazın

Loading…

Soredake ga Neck Workplace

Soredake ga Neck Workplace TV Animesinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

20201015 223719 - AnimeHaber

Gerilim Mangası Anime Oluyor! Shadow House !