in ,

The Promised Neverland Manga’sı yeni bir 1-Shot alıyor

Bu yılki 43 konu Shueisha’nın ‘ın Haftalık Shonen Jump dergisinde Pazartesi günü ortaya Kaiu Shirai ve Posuka Demizu için 5 Ekimde özel bir kerelik bir bölüm yayınlayacak Vaat Edilmiş Yer. Derginin 44. sayısında renkli bir sayfaya sahip olan 16 sayfalık 1-Shot Minerva’nın Koduna odaklanacaktır. Shueisha, yeni 1-Shot’ın, bu kış Tokyo’da bir sergide çıkacak olan manganın yeni bölümüyle aynı olup olmadığını doğrulamadı.

Shirai ve Demizu, The Promised Neverland mangasını Ağustos 2016’da Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinde başlattı ve 15 Haziran’da sona erdirdi. Viz Media, mangayı dijital ve basılı olarak Kuzey Amerika’da yayınlıyor. MANGA Plus ayrıca mangayı dijital olarak İngilizce olarak yayınladı.

Anime uyarlaması Ocak 2019’da gösterime girdi. Aniplex of America animeyi Crunchyroll, Hulu, Funimation ve HIDIVE‘da yayınlanırken yayınladı. Toonami, animeyi Nisan 2019’da yayınlamaya başladı. Anime’nin ikinci sezonunun Ekim ayında prömiyeri yapması planlandı, ancak yeni koronavirüs hastalığının (COVID-19) prodüksiyon üzerindeki etkisi nedeniyle Ocak 2021’e ertelendi.

Manganın Live-Action filmi uyarlaması 18 Aralık’ta açılacak. Eğlence haber siteleri Haziran ayında Amazon’un manganın İngilizce dilinde ayrı bir Live-Action dizisi uyarlaması geliştirdiğini bildirdi.

Kaynak : ANN

Şikayet Et

Sence Nasıldı?

Yorum Yap

Bir cevap yazın

Loading…

Rent a Girlfriend 2. Sezon

Kanojo, Okarishimasu 2. Sezon Onaylandı!

Soredake ga Neck Workplace

Soredake ga Neck Workplace TV Animesinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı