in ,

Yoshiaku Sukeno, Senpai ga Boku o Tori bi Kiteru Mangasını Bitiriyor.

Twin Star Exorcist’in yazarı Yoshiaku Sukeno, Senpai ga Boku o Tori bi Kiteru Mangasını Bitiriyor.

Manga Aralık 2019’da tanıtıldı.

Yoshiaki Sukeno, Senpai ga Boku o Tori no Kiteru isimli manga serisini 14 Ocak’ta Kodansha’nın Pocket uygulamasında bitirdi. Kodansha manganın üçüncü ve son derlenmiş ciltli kitabını Mart 4’te yayınlayacak.

37wyi081dj151 - AnimeHaber
Yoshiaku Sukeno, Senpai ga Boku o Tori bi Kiteru Mangasını Bitiriyor. - AnimeHaber

Bu romantik komedi hikayesi devasa göğüsleri olan bir kızı ve “küçük bir hayvana benzeyen” bir oğlanı konu alıyor. Ken Yamada, hayatının tehlikeye girdiğini hissetmeye başlayan bir öğrenci konseyi görevlisidir. Güzel ve zeki olan öğrenci konseyi başkanı Rei Jinjūji devasa göğüslerini kendi çıkarları için kullanır. Rei göğüslerini Ken’e bastırdığı zaman, onu öldürmeye çalıştığını düşünür.

Sukeno manganın tanıtımını Aralık 2019’da Magazine Pocket’da yaptı. Kodansha manganın ikinci cildini Kasım 2020’de yayınladı.

Sukena “Twin Star Exorcist” isimli mangasını 2013 Kasım ayında Shueisha’s Jump SQ dergisinde tanıttı. Shueisha 23. derleme kitap cildini Kasım 2020’de piyasaya sürdü. Manga final sezonuna Kasım 2020’de başladı.

8145jUPMyeL - AnimeHaber
Yoshiaku Sukeno, Senpai ga Boku o Tori bi Kiteru Mangasını Bitiriyor. - AnimeHaber

Viz Media, Twin Star Exorcist’i İngilizce olarak yayınlıyor. Manganın televizyon anime uyarlamasınıb ön gösterimi 2016 yılında Japonya’da yapıldı ve yayınladığı gibi Crunchyroll’da gösterime girdi. Funimation bu seriyi ev videosu olarak yayınladı.

Sukeno’nun Good Luck Girl! mangası 2008 yılında Shueisha’s Jump Square dergisinde çıkışını yaptı ve 2013 yılında bitti. Bu seri 2012 yılında 13 bölümlük bir anime dizisine ilham verdi. Dizi yayınlandığı anda Funimation, Japonya’da gösterime sundu ve anime Kuzey Amerika’da ev filmi olarak piyasaya sürüldü.

-Kaynak-
Magazine Pocket


-Katkıda Bulunanlar-

Shimada (Çevirmen)


Şikayet Et

Avatar of Foxy_HerKS Afganistan Muhabiri

Yazar Foxy_HerKS

AnimeWho? ekibinde İsveç çakısı olarak görev yapmaktayım.

Yılın ÜyesiOnaylanmış Üyeİçerik Üreticisi

Sence Nasıldı?

Yorum Yap

Bir cevap yazın

Loading…

doreamoen - AnimeHaber

Doraemon: Nobita’s Little Star Wars 2021 filmi COVID-19 pandemisi nedeniyle ertelendi !

wp6118199 - AnimeHaber

Yaeko Ninagawa’nın Her Blue Sky Mangası Bitiyor